Versenyeredmények
- 2019-2020
- 2018-2019
- 2013-2014
- 2012-2013
- 2011-2012
- 2010-2011
Tanulóink a 2019/2020-as tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:
Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai Fizikaverseny -regionális döntő
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kovács Zoltán 8.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Sebők Lilla 6.o. |
V. |
|
Kovács Ákos 8.o. |
VI. |
|
Fodor Ádám 6.o. |
VI. |
|
Nádasi Ádám 6.o. |
VI. |
|
Török Hanna 6.o. |
VIII. |
Körzeti Tankerületi matematika verseny
Petneháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Gulyás Csenge Anna 4.o. |
I. |
Kaczur Éva |
Orosz Panna 4.o. |
IV. |
|
Kovács Zoltán 8.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Nádasi Ádám 6.o. |
IV. |
|
Kovács Ákos 8.o. |
VI. |
Kossuthos levelezős verseny - döntő
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
matematika: Laczai István 7.o. |
III. |
Dudás Béláné |
fizika: Kovács Zoltán 8.o. |
III. |
Dudás Béláné |
fizika: Kovács Ákos 8.o. |
V. |
Mazsola-napok - SOR- ÉS VÁLTÓVERSENY (Dr. Kozma Pál Általános Iskola)
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Horváth Ivett Sebők Kitti Hajdu Eszter Nádasi Eszter Lakatos Márk Roskó Dávid Király Zsombor Éles Bence |
I. |
Laskai Mihály |
Mazsola-napok - TERMÉSZETISMERETI VERSENY (Dr. Kozma Pál Általános Iskola)
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
A galaxis olvasói csapat: Rózsa Maja 6.o. Sebők Lilla 6.o. |
II. |
Nagyosi Eszter |
Benipalack csapat: Alexa Vazul 6.o. Nádasi Ádám 6.o. |
IV. |
Kisvárdai Tankerületi Központ által szervezett Népdaléneklő Verseny
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Balogh Vivien Anita 4.a Horváth Ivett 4.a Kaczur Petra 4.a Sebők Kitti 4.a Tóth Regina 4.a |
II. |
Krivanics Ildikó |
Mazsola-napok - KOMMUNIKÁCIÓS VETÉLKEDŐ (Dr. Kozma Pál Általános Iskola)
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Bozóki Kata 8.o. Elek Zsófia 7.o. Laczai István 7.o. Katona Luca 6.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona |
Nagy Csenge Réka 8.o. Kovács Zoltán 8.o. Sebők Lilla 6.o. Kasza Elizabet 5.o. |
III. |
Tanulóink a 2018/2019-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:
A Máltai Szeretetszolgálat és a Nyírkarászi Közösségi Ház rajzpályázata
Nyírkarász
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Berki Ferenc 5.o. |
díjazott |
Dienes Jánosné |
Elek Zsolt 7.o. |
különdíj |
Atlétika Városkörzeti Döntő
Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
II. korcsoport: |
III. |
Laskai Mihály |
III. korcsoport: |
II. |
|
egyéni: |
II. |
Tó- Túra Kerékpárverseny
Szabolcsveresmart
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Király Zsombor 7.o. |
IV. |
Laskai Mihály |
Papp Zalán 6.o. |
VI. |
IV. Térségi Színjátszó Találkozón, Ramocsaházán a Döm-dö-döm színjátszó csoport a kiemelkedő színjátszó tevékenységéért „ARANY TAPS” díjban részesült.
A csapat tagjai:
Bozóki Kata, Elek Zsófia, Petrovánszki Lilla, Nagy Csenge Réka, Alexa Iván, Fráter Zsanett, Mercs Jázmin, Sebők Lilla, Paszternák Petra, Bara Réka, Kovács Zoltán, Kovács Ákos, Sztankula Zoé, Fodor Ádám,
Mató Fruzsina, Tokár Jázmin, Török Hanna, Lucskai Alíz, Marinka Zoltán, Éles Virág, Elek Zsolt
Felkészítő tanár: Pálné Szabó Ilona
Szövegértési verseny
Pátroha
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Sebők Lilla 5.o. |
III. |
Pálné Szabó Ilona |
A Föld Napja alkalmából megrendezett Komplex Természettudományi vetélkedő- Tankerületi döntő
Baktalórántháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Sebők Lilla 5.o. |
II. |
Dudás Béláné |
DOC AMI Tankerületi rajzverseny - Tankerületi döntő
Demecser
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Elek Zsolt 7.o. |
III. |
Dienes Jánosné |
Paszternák Petra 6.o. |
V. |
Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai Fizikaverseny - Országos Döntő
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kovács Zoltán 7.o. |
III. |
Dudás Béláné |
Barangolás a Kárpát-medencében Általános Műveltségi Csapatverseny Tankerületi Döntő
Dombrád
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Elek Zsófia 6.o. |
II. |
Dienes Jánosné |
Kékcsei Körzeti Történelem Verseny
Kékcse
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Laczai István 6.o. |
II. |
Kótka Tiborné |
Kovács Zoltán 7.o. |
II. |
|
Petrovánszki Lilla 7.o. |
IV. |
Informatika Tankerületi Döntő III. korcsoport
Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Horváth Orsolya 6.o. |
III. |
Pál Béla |
Tavaszi versmondó verseny
Kékcse
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Mató Fruzsina 5.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona |
Matematika - Körzeti elődöntő
Petneháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Bodnár Ramóna 2.o. |
II. |
Juhászné Molnár Beáta |
Orosz Panna 3.o. |
I. |
Kaczur Éva |
Rózsa Maja Xénia 4.o. |
III. |
Bohus Beáta |
Nádasi Ádám 5.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Laczai István 6.o. |
I. |
|
Kovács Ákos 7.o. |
III. |
|
Riegel Erik Áron 8.o. |
III. |
|
Orosz Panna, Nádasi Ádám, Laczai István bejutottak a tankerületi döntőbe. |
Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai Verseny - Regionális Döntő
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kovács Zoltán 7.o. |
III. |
Dudás Béláné - |
Kovács Ákos 7.o. |
VI. |
|
Petrovánszki Lilla 7.o. |
VI. |
|
Nádasi Ádám 5.o. |
VII. |
|
Elek Zsófia 6.o. |
VIII. |
|
Nagy Csenge Réka 7.o. |
VIII. |
|
Gulyás Csaba 7.o. |
VIII. |
|
Mató Fruzsina 5.o. |
VIII. |
|
Török Hanna 5.o. |
VIII. |
|
Kovács Zoltán 7. osztályos tanuló bejutott az országos döntőbe |
A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium "Kossuthos levelezős" versenye fizika tantárgyból
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kovács Zoltán 7.o. |
I. |
Dudás Béláné - |
Kovács Ákos 7.o. |
V. |
A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium "Kossuthos levelezős" versenye földrajz tantárgyból
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Riegel Erik 8.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Képes Géza Rajzpályázat
Mátészalka
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Elek Zsolt 7.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Bálint Petra 8.o. |
III. |
Az Oktatási Hivatal EFOP-3.1.5-16-2016-00001 "A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása" nevű projektje által meghirdetett #SULIM ALKOTÓPÁLYÁZATON részt vett tanulók:
2. osztály: Lakatos Alexandra, Kanalas Arabella Dominika, Rákóczi Luca, Strobán Jázmin, Lakatos Péter, Fülesdi Andrea. Felkészítő tanár: Juhászné Molnár Beáta
3. a osztály: Tóth Regina. Felkészítő tanár: Juhászné Molnár Beáta
3. b osztály: Török Leila, Hajdu Eszter, Orosz Panna, Kocserha Anna, Lakatos László, Gulyás Csenge Anna, Kovács Milán, Tóth Vanessza, Balogh Melinda. Felkészítő tanár: Kaczur Éva
4. osztály: Horváth Kiara, Alexa Vazul, Rózsa Xénia Maja, Balogh József, Szabó Veronika, Lakatos Ádám, Balogh Boglárka, Kasza Elizabet, Nyíri Virág Jázmin, Csaholczi Kristóf, Simon Zsanett. Felkészítő tanár: Bernáth Mariann
5. osztály: Bálint Patrik, Berki Zoltán, Lakatos Ottilia, Lukács Aliz, Nádasi Ádám, Nádi Benjámin, Sebők Lilla, Sztankula Zoé, Tokár Jázmin, Török Hanna, Lakatos Márk, Marinka József Zoltán. Felkészítő tanár: Dienes Jánosné
6. osztály: Alexa Iván, Elek Zsófia, Fráter Zsanett, Horváth Orsolya, Mercs Jázmin, Nagyiván Balázs, Paszternák Petra, Szabó Emese. Felkészítő tanár: Dienes Jánosné
Vers: Veres Tamás. Felkészítő tanár: Pálné Szabó Ilona7. osztály: Bozóki Kata, Elek Zsolt, Nagy Csenge Réka, Petrovánszki Lilla. Felkészítő tanár: Dienes Jánosné
8. osztály: Bálint Petra, Kiss Gergő, Titkos Petra. Felkészítő tanár: Dienes Jánosné
Mikulás kupa
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Lakatos Ádám Novák Zoltán Bálint Patrik Lakatos László Lakatos Márk Juhász István Csaholczi Kristóf Balogh József Alexa Vazul Domokos Dávid |
II. |
Laskai Mihály |
Legjobb mezőnyjátékos: Novák Zoltán |
Mazsola napok: Sor- és váltóversenye
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Simon Zsanett Rózsa Maja Sebők Kitti Horváth Ivett Éles Bence Király Zsombor Lakatos Márk Rózsa Sándor |
I. |
Laskai Mihály |
Tankerületi kupa III. korcsoport
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Horváth Erik Király Zsombor Laczai István Rózsa Sándor Lakatos Márk Roskó Dávid Papp Zalán |
III. |
Laskai Mihály |
Legjobb mezőnyjátékos: Király Zsombor |
Kommunikációs verseny
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Bara Réka 5.o. Elek Zsófia 6.o. Bozóki Kata 7.o. Riegel Erik Áron 8.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona |
Sztankula Zoé 5.o. Nagy Csenge Réka 7.o. Kovács Zoltán 7.o. Bálint Petra 8.o. |
III. |
Online Természetismereti verseny
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Horváth Dóra |
IV. |
Pál Béla |
Bálint Petra |
II. |
Mazsola napok: "A jövő iskolája rajzverseny
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Elek Zsófia 6.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Mazsola napok: Természetismereti verseny
Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Horváth Orsolya 6.o. |
I. |
Dienes Jánosné Nagyosi Eszter |
Nádasi Ádám 5.o. |
I. |
|
Elek Zsófia 6.o. |
IV. |
|
Sebők Lilla 5.o. |
IV. |
Tanulóink a 2013/2014-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:
"Legyen a zene mindenkié" népdaléneklő verseny
Tuzsér
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapattagok: Iványi Kinga 8.o. Vaskó Barbara 8.o. Kala Klaudia 8.o. Lakatos Adrienn 5.o. |
III. |
Krivanics Ildikó |
Teichman Vilmos biológia verseny
Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapattagok: Király Lili 7.o. Nagy Balázs 7.o. Nádasi István 6.o. Orosz Marcell 5.o. |
V. |
Tervey Istvánné Lázár Eszter Dienes Jánosné |
Országos Gyermekegészségügyi Intézet - "Otthonbiztonság" rajzpályázata
Budapest
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Iványi Kinga 8.o. |
Külön dicséret |
Dienes Jánosné |
Váci hét
Nyírkarász
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
600 m: Liptai Klaudia |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
600 m: Tóth Emese |
III. |
|
60 m: Liptai Klaudia |
I. |
|
100 m: Király Lili |
III. |
|
800 m: Vaskó Barbara |
III. |
|
800 m: Kaczur Gábor |
II. |
|
800 m: Elek Ádám |
III. |
Megyei Tájfutó döntő
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Elek Ádám 8.o. |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Sztankula Bianka 8.o. |
II. |
|
Oláh Krisztina 6.o. |
III. |
|
Simon Cintia 6.o. |
IV. |
Országos döntőbe jutottak Pécsre, középmezőnyben végeztek.
Kis iskolák Versenye - Megyei döntő - többpróba
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapattagok: Dudás Lilla Marinka Nóra Liptai Klaudia Simon Cintia Király Lili Sztankula Bianka |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Kis iskolák Versenye - Megyei döntő - 600 m - lány
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Liptai Klaudia |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Simon Cintia |
II. |
Mezei futóverseny
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Sztankula Bianka 8.o. |
II. |
Laskai Mihály Dudás Szilvia |
Országos döntőbe jutott Gödöllőre, ott 76. helyen végzett.
Tó - Túra
Szabolcsveresmart
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Gábor 8.o. |
VI. |
Laskai Mihály |
Elek Ádám 8.o. |
VII. |
Megyei Atlétika Döntő
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Gábor 8.o. |
VIII. |
Laskai Mihály |
Atlétika városkörzeti döntő - IV. korcsoport - lány
Záhony
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
III. korcsoport csapat: Liptai Klaudia Simon Cintia Fecsku Réka Farkas Ivett Oláh Krisztina Tóth Emese |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
IV. korcsoport csapat: Sztankula Bianka Király Lili Tóth Renáta Elek Krisztina Kala Klaudia Enikő Vaskó Barbara |
II. |
|
egyéni: Kaczur Gábor |
I. |
Matematika Verseny
Komoró
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Hanyu Zsolt 3.o. |
10. |
Bohus Beáta |
Nagy Dénes 3.o. |
10. |
|
Riegel Erik 3.o. |
11. |
|
Kovács Zoltán 2.o. |
V. |
Oroszné Novák Anikó |
Kovács Ákos 2.o. |
12. |
|
Petrovánszki Lilla 2.o. |
9. |
Körzeti Történelem Verseny
Kékcse, Arany János Általános Iskola
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Attila 6. b |
VI. |
Mészáros Lászlóné |
Nádasi István 6.a |
VII. |
Országos történelem verseny- megyei döntő
Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 8.o. Rácz Andrea Eszter 8.o. |
középmezőny |
Mészáros Lászlóné |
Matematika verseny
Komoró
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Laczai István 1.a |
IV. |
Kaczur Éva |
Körzeti Angol Verseny - szóbeli döntő
Tiszakanyár, 2014.05.22.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 8.o. |
I. |
Kótka Tiborné |
Vida Ádám 7.o. |
IV. |
|
Nádasi István 6.o. |
II. |
Kis iskola - Atlétika Svédváltó IV. korcsoport fiú csapat
2014.05. 2. Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola, Nyírkarász
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapattagok: Kaczur Gábor 8.o. Molnár Gábor 8.o. Szoták Dániel 6.o. Vida Dániel 4.o. |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Kis iskola - Atlétika Svédváltó IV. korcsoport lány csapat
2014.05. 2. Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola, Nyírkarász
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapattagok: Dudás Lilla 4.o. Király Lili 7.o. Liptai Klaudia 6.o. Sztankula Bianka 8.o. |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Bródy Imre Országos Fizika Kísérletverseny- Országos döntő
Nyíregyháza, 2014.05.16.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Matyi András 7.o. |
Különdíj |
Dudás Béláné Dienes János |
Krivanics Ildikó 7.o. |
részt vett |
TIT Megyei Angol verseny
Nyíregyháza, 2014.05.05.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Vida Ádám 7.o. |
VII. |
Kótka Tiborné |
"Ember és Föld összetartozunk" Megyei Természet- Környezetvédelmi Földrajzi Verseny
2014.04. 23. Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapattagok: Pál Eszter Noémi 8.o. Rácz Andrea Eszter 8.o. Sztankula Bianka 8.o. Nádasi István 6.o. |
V. |
Dienes Jánosné Tervey Istvánné |
Alapműveleti matematika verseny
Kisvárda 2014.04.09.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 5.o. |
VIII. |
Dudás Béláné |
Orosz Marcell 5.o. |
részt vett |
RUT-IN-FO megyei informatika verseny
Nyíregyháza 2014.04.25.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Nádasi István 6.o. |
IV. díjazott |
Dudás Béláné |
Végső Eszter 6.o. |
X. |
Váci-hét matematika verseny
Nyírkarász 2014.04.15.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 5.o. |
III. |
Dudás Béláné |
Orosz Marcell 5.o. |
IV. |
|
Krivanics Ildikó 8.o. |
I. |
|
Simon Cintia 6.o. |
VI. |
Szanyi Attila |
Oláh Krisztina 6.o. |
VII. |
|
Nádasi István 6.o. |
VIII. |
|
Kapin Benedek 7.o. |
IV. |
Körzeti Angol verseny
Döge 2014.04.15.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Rácz Andrea Eszter 8.o. (Igék téma) |
II. |
Kótka Tiborné |
László Lili 7.o. (Igék téma) |
III. |
|
Farkas Ivett 6.o. (Igék téma) |
IV. |
|
Vaskó Dániel 7.o. (Sport téma) |
I. |
|
Tóth Gréta 7.o. (Ruházat téma) |
I. |
|
Végső Eszter 6.o. (Ruházat téma) |
II. |
|
Vaskó Barbara 8.o. (Bútorok téma) |
I. |
Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntője
Csenger 2014.04.12.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Rácz Andrea Eszter 8.o. |
III. |
Dienes Jánosné |
Nádasi István 6.o. |
VIII. |
|
Végső Eszter 6.o. |
12. középmezőny |
Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai fizikaverseny
Országos Döntő, Nyíregyháza 2014.04.11.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 5.o. |
V. |
Dudás Béláné Dienes János |
NYITNIKÉK Komplex természetismereti verseny
2014.04.03. Tas Vezér Általános Iskola, Nyírtass
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapattagok: Hanyu Vivien 5.o. Szabó Kinga 5.o. Orosz Marcell 5.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Rajzverseny
2014.04.02. Tas Vezér Általános Iskola, Nyírtass
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Tóth Emese 5.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Lukács Petra 6.o. |
II. |
|
Kiss Cintia 6.o. |
IV. |
Természettudományi verseny
2014.03.20. Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapattagok: Pál Eszter Noémi 8.o. Rácz Andrea Eszter 8.o. Krivanics Ildikó 8.o. |
VI. |
Dienes Jánosné Dienes János Tervey Istvánné Novák Tímea |
Vértesi Géza megyei matematika verseny
2014.03.18.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 5.o. |
V. díjazott |
Dudás Béláné |
Orosz Marcell 5.o. |
VIII. |
Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai Fizikaverseny
Regionális döntő 2014.03.05.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 5.o. |
I. |
Dudás Béláné Dienes János |
Orosz Marcell 5.o. |
IV. |
|
Matyi András 7.o. |
III. |
|
Krivanics Ildikó 8.o. |
III. |
Krivanics Attila bejutott az országos döntőbe.
Körzeti matematika verseny
Fényeslitke 2014.02.18.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 5.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Orosz Marcell 5.o. |
VI. |
|
Nádasi István 6.o. |
VI. |
Szanyi Attila |
Végső Eszter 6.o. |
VIII. |
|
Lukács Petra 6.o. |
X. |
|
Kapin Benedek 7.o. |
IV. |
|
Krivanics Ildikó 8.o. |
VIII. |
Dudás Béláné |
Angol nyelvi verseny
Fényeslitke 2014.02.13.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 5.o. |
I. |
Kótka Tiborné |
Katona Martina Eszter 6.o. |
III. |
|
Nádasi István 6.o. |
VIII. |
|
Vida Ádám 7.o. |
I. |
|
Rácz Andrea Eszter 8.o. |
IV. |
|
Krivanics Ildikó 8.o. |
VI. |
Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
Megyei rajzverseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Iványi Kinga 8.o. |
II. |
Dienes Jánosné |
Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
Megyei angol verseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 8.o. |
VIII. |
Kótka Tiborné |
Gyulaháza, Dr. Kozma Pál Általános Iskola - Mazsola-napok
Leíró magyar nyelvtan verseny - 2013.11.11.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 8.o. |
I. |
Varga- Novák Beáta |
Vida Ádám 7.o. |
II. |
Sztankuláné Lakatos Anikó |
Kommunikációs vetélkedő - 2013.11.15.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Katona Martina 6.a |
IV. |
Pálné Szabó Ilona Sztankuláné Lakatos Anikó |
Király Lili 7.o. |
||
Bozóki Ágnes 7.o. |
||
Pál Eszter Noémi 8.o. |
Mazsola kupa
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
II. korcsoport |
IV. |
Laskai Mihály |
Csapattagok: Vass Ákos, Vida Dániel, Kótka Levente, Sztankula Dominik, Hanyu Zsolt, Kasza Ákos, Oláh Dániel, Farkas Richárd, Fecsku Imre, Tóth József
Játékos Sorverseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Elek Zsófia Király Zsombor Hanyu Zsolt Kasza Ákos Tóth Emese Oláh Krisztina Király Lili Elek Ádám |
II. |
Dudás Szilvia |
Természetismeret - 2013.11.13.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
1. cs. Végső Eszter Hanyu Vivien |
V. |
Dienes Jánosné |
2. cs. Nádasi István Orosz Marcell |
IV. |
Helyesírási verseny - 2013.11.11.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Bálint Petra 3.o. |
7. |
Fodorné Bernáth Mariann |
Kiss Gergő 3.o. |
20. |
|
Vass Ákos |
5. |
Novák Tímea |
Vida Dániel |
11. |
Tájfutás Eger Nagydíj
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Sztankula Bianka |
I. |
Dudás Szilvia |
Király Lili |
III. |
|
Elek Krisztina |
IV. |
Megyei tájfutó verseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Sztankula Bianka |
I. |
Dudás Szilvia |
Mezei futóverseny III. korcsoport LEÁNY - Petneháza 2013.10.02.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapat: Liptai Klaudia Tóth Emese Fecsku Réka Oláh Krisztina Simon Cintia Farkas Ivett |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Liptai Klaudia (egyéni) |
I. | |
Tóth Emese (egyéni) |
III. |
Mezei futóverseny IV. korcsoport LEÁNY - Petneháza 2013.10.02.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapat: Király Lili Elek Krisztina Tóth Renáta Sztankula Bianka Vaskó Barbara |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Sztankula Bianka (egyéni) |
I. |
Mezei futóverseny IV. korcsoport FIÚ - Petneháza 2013.10.02.
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
csapat: Elek Ádám Kaczur Gábor Molnár Gábor Repelik József Nagy Balázs |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Kaczur Gábor (egyéni) |
II. |
Tanulóink a 2012/2013-as tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - regionális döntő- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 4.o. (bejutott az országos döntőbe) |
II. | Dudás Béláné- Dienes János |
Dudás Zoltán 8.o. (bejutott az országos döntőbe) |
II. |
|
Novák Béla 8.o. |
V. | |
Kapin Miklós Nándor 8.o. |
VI. |
|
Krivanics Ildikó 7.o |
VII. |
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - országos döntő- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 3.o. |
III. | Dudás Béláné- Dienes János |
Dudás Zoltán 7.o. |
Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny Megyei forduló- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Novák Béla 8.o. (bejutott az országos döntőbe) |
I. |
Dienes Jánosné |
Kaczur Judit 8.o. |
II. |
|
Pál Eszter Noémi 7.o. |
IV. |
|
Mészáros Csilla Laura 8.o. |
IV. |
" A Föld Napja" megyei természetvédelmi, földrajz verseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 7.o. |
II. |
Dienes Jánosné- Tervey Istvánné |
Kaczur Judit 8.o. |
||
Novák Béla 8.o. |
||
Kasza Henrietta 8.o. |
Megyei matematika feladatmegoldó verseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 8.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Kapin Miklós Nándor 8.o. |
Közép- mezőny |
|
Mészáros Csilla Laura 8.o. |
||
Novák Béla 8.o. |
RUT-IN-FO megyei informatika verseny- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 8.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Kapin Miklós Nándor 7.o. |
VII. |
Kommunikációs vetélkedő - Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Nádasi István 5.o. |
II. | Pálné Szabó Ilona Sztankuláné Lakatos Anikó Varga-Novák Beáta |
Bozóki Ágnes 6.o. |
||
Kapin Miklós Nándor 8.o. |
||
Szemán Adrienn 8.o |
||
Katona Martina Eszter 5.o. |
V. | Pálné Szabó Ilona Sztankuláné Lakatos Anikó Varga-Novák Beáta |
Király Lili 6.o. |
||
Pál Eszter Noémi 7.o. |
||
Novák Béla 8.o. |
Nyelvtan-helyesírás verseny - Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 6.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona Varga-Novák Beáta |
Dudás Zoltán 8.o. |
II. |
Pálné Szabó Ilona |
Z. Szalai Pál emlékrajzverseny körzeti - Ajak
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kasza Henrietta 8.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Kaczur Judit 8.o. |
I. |
|
László Lili 6.o. |
I. |
|
Végső Eszter 5.o. |
III. |
Z. Szalai Pál emlékrajzverseny megyei döntő - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kasza Henrietta 8.o. |
közép- mezőny | Dienes Jánosné |
Kaczur Judit 8.o. |
||
László Lili 6.o. |
||
Végső Eszter 5.o. |
Körzeti matematikaverseny - Fényeslitke
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kapin Benedek 5.o. |
V. |
Oroszné Török Zsuzsa |
Dudás Zoltán 8.o. |
V. |
Dudás Béláné |
Krivanics Ildikó 7.o. Mészáros Csilla Laura 8.o. |
közép- mezőny |
|
Kapin Miklós Nándor 8.o. Novák Béla 8.o. |
közép- mezőny |
Természetismereti verseny - Hunyadi Napok - Nyírbátor
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Nádasi István 5.o. |
II. |
Dienes Jánosné |
Katona Martina Eszter 5.o. |
közép- mezőny |
Kontinensek földrajza - Hunyadi Napok - Nyírbátor
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 7.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Sztankula Bianka 7.o. |
II. |
"Refi matek" megyei matematika verseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 4.o. |
közép- mezőny |
Kaczur Éva |
Orosz Marcell 4.o. |
közép- mezőny |
Kaczur Éva Novák Tímea Oroszné Török Zsuzsa |
Vass Ákos 3.o. |
||
Hanyu Zsolt 2.o. |
Móricz életrajzi vetélkedő - Pátroha
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 7.o |
II. |
Páné Szabó Ilona Varga-Novák Beáta |
Kaczur Judit 8.o. |
||
Mészáros Csilla Laura 8.o. |
||
Novák Béla 8.o. |
Szép magyar beszéd verseny - Pátroha
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Katona Martina Eszter 5.o. |
II. |
Pálné Szabó Ilona |
Pál Eszter Noémi 7.o. |
II. |
Pálné Szabó Ilona Varga-Novák Beáta |
"Akarsz-játszani?" Nyelvi-kommunikációs vetélkedő - Nyírkarász
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Nádasi István 5.o. Király Lili 6.o. Szemán Adrienn 8.o. |
II. |
Pálné Szabó Ilona Sztankuláné Lakatos Anikó |
Katona Martina Eszter 5.o. Bozóki Ágnes 6.o. Mészáros Csilla Laura 8. |
IV. |
Pálné Szabó Ilona Sztankuláné Lakatos Anikó |
Matematika feladatmegoldó verseny - Nyírkarász
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 4.o. |
III. |
Kaczur Éva |
Kapin Benedek 6.o. |
II. |
Oroszné Török Zsuzsa |
Király Lili 6.o. |
IV. |
Oroszné Török Zsuzsa |
Farkas Ivett 5.o. |
IV. |
Oroszné Török Zsuzsa |
Oláh Krisztina 5.o. |
IV. |
Oroszné Török Zsuzsa |
Nádasi István 5.o. |
V.. |
Oroszné Török Zsuzsa |
Végső Eszter 5..o. |
VIII. | Oroszné Török Zsuzsa |
Bozóki Ágnes 6.o. |
VIII. |
Oroszné Török Zsuzsa |
Krivanics Ildikó 7.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Dudás Zoltán 8.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Novák Béla 8.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Sápi Gábor 7.o. |
V. |
Dudás Béláné |
Rácz Andrea 7.o. |
VI. |
Dudás Béláné |
Mészáros Csilla Laura 8.o. |
V. | Dudás Béláné |
Kapin Miklós Nándor 8.o. |
VI. |
Dudás Béláné |
Sztankula Bianka |
IX. |
Dudás Béláné |
Gratulálunk!
Tanulóink a 2011/2012-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:>
Körzeti matematikaverseny - Fényeslitke
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kapin Benedek 5.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Dudás Zoltán 7.o. |
I. |
|
Mészáros Csilla Laura 7.o. |
közép- mezőny |
|
Kapin Miklós 7.o. |
közép- mezőny |
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - regionális döntő- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 3.o. (bejutott az országos döntőbe) |
III. |
Dudás Béláné Dienes János |
Dudás Zoltán 7.o. (bejutott az országos döntőbe) |
I. |
|
Novák Béla 7.o. (bejutott az országos döntőbe) |
I. | |
Kapin Miklós 7.o. |
II. |
|
Mészáros Csilla Laura 7.o |
V. |
Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny Megyei forduló- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Mészáros Csilla Laura 7.o. |
II. |
Dienes Jánosné |
Tóth Béla 8.o. (bejutott az országos döntőbe) |
I. |
Hunyadi Napok - Nyírbátor
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Novák Béla 7.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Mészáros Csilla Laura 7.o. |
II. | |
Kaczur Judit 7.o. |
II. |
Tisza élővilágának Világnapja - Tuzsér
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 6.o. |
I. |
Dienes Jánosné Tervey Istvánné |
Novák Béla 7.o. |
||
Tóth Béla 8.o. |
||
Kaczur Judit 7.o. |
Helyesírási verseny - Döge
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 3.o. |
II. |
Kapin Gáborné |
Kazinczy Ferenc Szép Magyar beszéd verseny - Pátroha
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 6.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona Varga-Novák Beáta |
Szemán Adrienn 7.o. |
II. |
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - országos döntő- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 3.o. |
II. |
Dudás Béláné Dienes János |
Dudás Zoltán 7.o. |
II. |
|
Novák Béla 7.o. |
VI. |
Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny országos döntő- Balatonalmádi
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Tóth Béla 8.o |
eredményesen szerepelt |
Dienes Jánosné |
" A Föld Napja" megyei természetvédelmi, földrajz verseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 6.o. |
I. |
Dienes Jánosné- Tervey Istvánné |
Kaczur Judit 7.o. |
||
Novák Béla 7.o. |
||
Tóth Béla 8.o. |
Versmondó verseny megyei szintű - Pócspetri
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 6.o. |
Különdíj |
Pálné Szabó Ilona Varga Novák Beáta |
Móricz Zsigmond életrajzi vetélkedő - Pátroha
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 6.o. |
I. | Pálné Szabó Ilona |
Kaczur Judit 7.o. | ||
Novák Béla 7.o. | ||
Mészáros Csilla Laura 7.o. |
" A drogmentes Magyarországért" országos rajzpályázat - Budapest
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 7.o. |
Különdíj |
Dienes Jánosné |
" Szent György a védelmező lovag" megyei rajzverseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 7.o. |
II. |
Dienes Jánosné |
Z. Szalai Pál emlékrajzverseny - Ajak
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Iványi Kinga 6.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Kaczur Judit 7.o. |
I. |
|
László Lili 5.o. |
III. |
|
Király Lili 5.o.. |
III. |
Kalmár László megyei matematikaverseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 7.o. |
III. |
Dudás Béláné |
RUT-IN-FO megyei informatika verseny- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 7.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Kapin Miklós Nándor 7.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Kaczur Máté 8.o. |
III. |
Pál Béla |
Informatika verseny - Döge
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 7.o. |
V. |
Dudás Béláné |
"Legyen a zene mindenkié" - Tuzsér
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 7.o. |
I. |
Krivanics Ildikó |
Liliom népdalkör: Vaskó Barbara 6.o. Iványi Kinga 6.o. Kala Klaudia 6.o. |
II. |
Népdaléneklő megyei verseny- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 7.o. |
II. |
Krivanics Ildikó |
Liliom népdalkör: Vaskó Barbara 6.o. Iványi Kinga 6.o. Kala Klaudia 6.o. |
II. |
"Édesanyám rózsafája, én vagyok a legszebb ága" - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 7.o. |
II. |
Krivanics Ildikó |
FESZISZ.hu vetélkedő - Nyírkarász
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 6.o. |
I. |
Varga-Novák Beáta |
Mészáros Csilla Laura 7.o. |
||
Kapin Miklós Nándor 7.o. |
||
Novák Béla 7.o. |
"Legek" Angol verseny - Döge
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
László Lili 5.o. foglalkozás kategória |
I. |
Kótka Tiborné |
Pál Eszter Noémi 6.o. foglalkozás kat. |
II. |
|
Vaskó Barbara 6.o. növény kat. |
I. |
|
Tóth Gréta 5.o. növény kat. |
II. |
|
Szemán Adrienn 7.o. ruha kat. |
I. |
|
Krivanics Ildikó 6.o. ruha kat. |
II. | |
Novák Béla 7.o. bútor kat. |
I. |
Körzeti angol verseny szóbeli döntő - Tiszakanyár
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 6.o. |
I. |
Kótka Tiborné |
Dudás Zoltán 7.o. |
IV. |
|
Lengyel Milán 8.o. |
I. |
Megyei matematika verseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 3.o. |
XI. |
Kaczur Éva |
Riegel Tamás Péter 3.o. |
XIII. |
|
Kaczur Vivien 3.o. |
XXI. | |
Orosz Marcell 3.o. |
XXIII. |
Térségi matematika verseny - Petneháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 3.o. |
II. |
Kaczur Éva |
Kaczur Vivien 3.o. |
III. |
Kaczur Éva |
Krivanics Ildikó 6.o. |
III. |
Szabó Imre |
Dudás Zoltán 7.o. |
I. |
Dudás Béláné |
László Lili 5.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Kapin Benedek 5.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Bozóki Ágnes 5.o. |
III. | Dudás Béláné |
Megyei történelem verseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Vida Ádám 5.o. |
VIII. |
Mészáros Lászlóné |
Gratulálunk!
Tanulóink a 2011/2012-es tanévben - a sport versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:
Futsal IV. k.cs.
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Városkörzeti Döntő |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Megyei Elődöntő |
II. |
|
Megyei Döntő |
III. |
Csapattagok: Molnár András, Papp István, Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Dajka Levente, Kovács levente,
Kiss Csaba, Nagy Jáger Attila, Liptai András
Mikulás kupa
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
III. k.cs. fiúk |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Vári kupa
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
III. k.cs. fiúk |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Gulyás Gábor, Elek Ádám, Kaczur Gábor, Nagy Jáger Dávid, Farkas Ákos, Nagy Sándor Balázs, Liptai Richárd
Kapin Krisztián
Játékos sportverseny
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
I.-II. k.cs. |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Dudás Lilla, Fabu Edina, Farkas Ivett, Fecsku Réka, Kasza Ákos, Kótka Levente, Laczai Natália Éva, Liptai Klaudia,
Mohl Dávid János, Molnár Márk Levente, Nagy Jáger Dominik, Simon Cintia, Szemán Mihály, Szoták Dániel, Vida Dávid
Labdarúgás IV. k.cs.
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Városkörzeti Döntő |
I |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Városkörzeti Döntő |
II. |
Csapattagok: Molnár András, Papp István, Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Dajka Levente, Kovács levente,
Kiss Csaba, Nagy Jáger Attila, Liptai András, Dudás Zoltán, Kapin Miklós Nándor, Tóth Róbert, Farkas Ákos, Elek Ádám, Nagy Jáger Dominik, Lakatos Tamás,
Szellemi Diákolimpia országos Elődöntő
Csapattagok: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Paszternák Patrik, Ujj Krisztián, Dudás Zoltán, Tóth Béla |
VIII. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Mezei Futóverseny Megyei Döntő III. k.cs.
Csapattagok: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Mészáros Csilla Laura, Lakatos Gabriella, Elek Krisztina, Sztankula Bianka, Vaskó Barbara |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Váci Hét atlétika verseny
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
60m: Mészáros Csilla Laura |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
600m: Sztankula Bianka |
II. |
|
600m: Mészáros Csilla Laura |
III. |
|
600m: Kaczur Gábor |
III. |
|
800m: Molnár Szabina |
II. |
|
800m: Papp Anita: |
III. |
Katasztrófavédelmi Verseny - kisvárda
Csapattagok: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Mészáros Csilla Laura, Molnár Szabina |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Mezei Futóverseny - Petneháza
Egyéni: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Elek Ádám |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Sztankula Bianka |
I. |
Csapat: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
III. k.cs. leányok |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
III. k.cs. fiúk |
II. |
|
IV. k.cs. leányok |
III. |
Csapattagok III. k.cs. leányok: Sztankula Bianka, Vaskó Barbara, Lakatos Gabriella, Király Lili, Tóth Renáta, Elek Krisztina
Csapattagok III. k.cs. fiúk: Elek Ádám, Kaczur Gábor, Farkas Ákos, Molnár Gábor
Csapattagok IV. k.cs. leányok: Kiss Gréta, Papp Anita, Berki Szilvia, Sipos Enikő, Molnár Szabina
Atlétika
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
II. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
II. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő |
II. |
Csapattagok II. k.cs. leányok: Laczai Natália, Liptai Klaudia, Fecsku Réka, Farkas Ivett, SimonCintia
Csapattagok II. k.cs. fiúk: Matyi Zoltán, Csaholczi Ákos, Nagy Jáger Dominik, Hanyu Bence, Szemán Mihály, Szoták Dániel
Egyéni: Matyi Zoltán III. hely
Atlétika
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
IV. k.cs. fiúk Városkörzeti Döntő |
III. |
Csapattagok IV. k.cs. leányok: Berki Szilvia, Sipos Enikő, Papp Anita, Molnár Szabina, Kiss Gréta
Csapattagok IV. k.cs. fiúk: Molnár Róbert, Molnár Norbert, Lakatos Tamás, Tóth Róbert, Kiss Csaba, Kasza Ferenc, Dajka Levente
Tó-Túra Kerékpárverseny- Szabolcsveresmart
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Kasza Ferenc |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Gratulálunk!
Tanulóink a 2010/2011-os tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:
"Kiművelt emberfők"- Zrinyi Ilona Gimnázium megyei verseny- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Mészáros Csilla Laura 6.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona Mészáros Lászlóné Pál Béla |
Molnár Erika 8.o. |
||
Novák Béla 6.o. |
||
Tóth Béla 7.o. |
"Írást cselekedni" megyei szavalóverseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 5.o. |
I. |
Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona |
Szép magyar beszéd területi verseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 5.o. |
II. |
Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona |
Vörösmarty Mihály országos emlékrajzverseny - Budapest
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Lakatos Brigitta 8.o. |
Díjazott |
Dienes Jánosné |
Természetismereti verseny (Hunyadi Napok) - Nyírbátor
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 5.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Kaczur Judit 6.o. |
I. |
Földrajzverseny (Hunyadi Napok) - Nyírbátor
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Tóth Béla 7.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Petőfi Sándor emlékrajzverseny - Komoró
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Ildikó 5.o. |
III. |
Dienes Jánosné |
Krivanics Attila 2.o. |
II. |
Kaczur Éva |
Matematika megyei feladatmegoldó verseny- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
Döntősök | Dudás Béláné |
Novák Béla |
||
Kapin Miklós 6.o. |
||
Mészáros Csilla Laura 6.o |
Matematika megyei feladatmegoldó verseny- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Körzeti matematikaverseny - Fényeslitke
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Kapin Miklós 6.o. |
III. |
|
Mészáros Csilla Laura 6.o. |
IV. |
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - regionális döntő- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. (bejutott az országos döntőbe) |
I. |
Dudás Béláné Dienes János |
Novák Béla |
IV. | |
Kapin Miklós 6.o. |
V. |
|
Mészáros Csilla Laura 6.o |
V. |
Határon átnyúló rajzverseny a természeti értékek megóvásáért
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Riegel János 7.o. |
Különdíj |
Krivanics Ildikó |
Helyesírási verseny - Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
László Lili 4.o. |
II. |
Krivanics Ildikó |
"Legyen a zene mindenkié!" népdaléneklő verseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
II. |
Krivanics Ildikó |
Kis énekcsoport |
III. |
Apáczai Csere János Országos Népdaléneklő megyei verseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
III. |
Krivanics Ildikó |
"Kis matematikus" körzeti verseny - Komoró
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kapin Benedek 4.o. |
I. |
Krivanics Ildikó |
László Lili 4.o. |
IV. |
|
Krivanics Attila 2.o. |
IV. |
Kaczur Éva |
Szemán Mihály 3.o. |
XVIII. |
Bohus Beáta |
Funny Spring - angol énekverseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
Különdíj. |
Lázár Eszter |
Megyei cigány vers - és prózamondó verseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Oláh Krisztina 3.o. |
Különdíj. |
Oroszné Török Zsuzsa |
Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny Megyei forduló- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Tóth Béla 7.o. |
II. |
Dienes Jánosné |
Tóth András 8.o. |
XI. |
Rajzverseny - Nyírtass
Kaczur Judit 6.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Matyi Máté 7.o. |
II. |
Krivanics Ildikó |
RUT-IN-FO megyei informatikaverseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
I. |
Dudás Béláné |
Pál Ádám 8.o. |
I. | Dudás Béláné - Pál Béla |
Kaczur Máté 7.o. |
III. | Pál Béla |
Takács Róbert 8.o. |
V. | Dudás Béláné |
Szemán Richárd 8.o. |
XIII. | Dudás Béláné |
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - országos döntő- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
II. |
Dudás Béláné Dienes János |
Kaán Károly Országos Természet és Környezetvédelmi verseny megyei döntő- Nagyecsed
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Novák Béla 6.o. (bejutott az országos döntőbe) |
I. |
Tervey Istvánné - Dienes Jánosné |
Kaczur Judit 6.o. |
II. |
Kaán Károly Országos Természet és Környezetvédelmi verseny megyei döntő- Mezőtúr
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Novák Béla 6.o. |
Középmezőny |
Tervey Istvánné - Dienes Jánosné |
Kistérségi vers -és prózamondó - Baktalórántháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 5.o. |
I. |
Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona |
Fizika verseny - Nyírkarász
Tóth Béla 7.o. |
II. |
Szabó Imre |
Dudás Zoltán 6.o. |
III. |
Dudás Béláné |
Matyi Máté 7.o. |
VII. | Szabó Imre |
Molnár Erika 8.o.. |
III. | Dudás Béláné |
Tóth András 7.o. |
VII. | Dudás Béláné |
Nyelvtan és helyesíró verseny - Döge
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila 2.o. |
II. |
Kapin Gáborné |
László Lili 4.o. |
III. |
Krivanics Ildikó |
Észforgató megyei matematika verseny - Kisvárda
Krivanics Attila 2.o. |
VIII. |
Kaczur Éva
|
Orosz Marcell 2.o. |
XVI. |
Verses mesemondó verseny - Pátroha
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Matyi András 4.o. |
III. |
Krivanics ildikó |
Rajzverseny - Nyírtass
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 6.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Matyi Máté 7.o. |
II. |
Krivanics Ildikó |
Z. Szalai Pál emlékrajzverseny - Ajak
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Iványi Kinga 5.o. |
I. |
Dienes Jánosné
|
Krivanics Ildikó 5.o. |
IV. |
|
Kaczur Judit 6.o. |
I. |
|
Kasza Henrietta 6.o. |
III. |
Dienes Pál megyei matematikaverseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Kapin Miklós 6.o. |
XVII. |
Angol nyelvi verseny - Döge
Mizsák Ramóna 8.o. |
I. |
Lázár Eszter |
Vaskó Anita 8.o. |
I. |
|
Lénárt Vivien 8.o. |
II. | |
Kiss Krisztina 8.o. |
IV. |
Informatika verseny - Döge
Dudás Zoltán 6.o. |
III. |
Dudás Béláné |
Pál Ádám 8.o. |
II. |
Dudás Béláné Pál Béla |
Feszisz.hu vetélkedő- Nyírkarász
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 6.o. Kapin Miklós Nándor 6.o. Tóth Béla 7.o. |
I. |
Dudás Béláné - Novák Beáta |
Mészáros Csilla Laura 6.o. Novák Béla 6.o. Mizsák Ramóna 8.o. |
IV. |
Katasztrófavédelmi rajzpályázat díjazottjai
Krivanics Attila 2.o. |
|
Kaczur Éva |
Krivanics Ildikó 5.o. |
Dienes Jánosné |
|
Pál Eszter Noémi 5.o. |
Angol verseny - Döge
Mizsák Ramóna 8.o. |
I. |
Lázár Eszter
|
Vaskó Anita 8.o. |
I. |
|
Lénárt Vivien 8.o. |
II. |
Biológia verseny - Laskod
Tóth Brigitta 8.o. Tóth Béla 7.o. Kaczur Máté 7.o. |
I. |
Tervey Istvánné - Lázár Eszter |
Térségi matematika verseny - Petneháza
Novák Béla 6.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Kapin Miklós Nándor 6.o. |
III. |
Dudás Béláné |
Kiss Cintia Alexa 3.o. |
III. | Bohus Beáta |
Mészáros Csilla Laura 6.o. |
VI. | Dudás Béláné |
Matyi Máté 7.o. |
VI. | Szabó Imre |
Tóth András 8.o. |
VIII. | Dudás Béláné |
Mizsák Ramóna 8.o. |
IX. |
Z. Szalai Pál emlékrajzverseny megyei döntő- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Iványi Kinga 5.o. |
V. |
Dienes Jánosné |
Kaczur Judit 6.o. |
V. |
"Az Egészség 6alma" plakátpályázat
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
4.o |
Díjazott |
Krivanics Ildikó |
Nyeremény: 10l 100%-os almalé
"A tanulás hobbi"Magyar Posta Zrt. által szervezett verseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
4.o |
Különdíj |
Krivanics Ildikó |
Gyermeknapi versmondó verseny - Nyírbátor
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 5.o. |
III. |
Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona |
Kistérségi vers- és prózamondó - Baktalórántháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 5.o. |
I. |
Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona |
Kistérségi Logo - rajzpályázat - Baktalórántháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 6.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Angol verseny - Tiszakanyár
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 5.o. |
I. |
Kótka Tiborné |
Krivanics Ildikó |
III. |
|
Dudás Zoltán 6.o. |
I. | |
Lengyel Milán 7.o. |
III. | |
Tóth Béla 7.o.. |
V. | |
Molnár Erika 8.o. |
I. | |
Pál Ádám 8.o. |
III. |
Angol verseny - Petneháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 5.o. |
I. |
Kótka Tiborné |
Krivanics Ildikó |
III. |
|
Dudás Zoltán 6.o. |
IV. | |
Kaczur Judit 6.o. |
VI. | |
Novák Béla 6.o. |
VII. | |
Lengyel Milán 7.o. |
V. | |
Tóth Béla 7.o.. |
III. | |
Molnár Erika 8.o. |
I. | |
Pál Ádám 8.o. |
IV. |
"Kis történész kutató" verseny - Nyírbátor
Pál Eszter Noémi 5.o. |
II. |
Mészáros Lászlóné |
Kaczur Judit 6.o. |
II. |
|
Major Attila 5.o. |
IV. |
"Ezeregyéjszaka meséi" Országos rajzpályázat - Budapest
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 6.o. |
III. |
Dienes Jánosné |
"Magyar falu - magyar táj" Országos rajzpályázat - Komárom
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 6.o. |
III. |
Dienes Jánosné |
Gratulálunk!
Tanulóink a 2009/2010-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:
Z. Szalai Pál körzeti rajzverseny - Ajak
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 5.o. |
II. |
Dienes Jánosné
|
Kasza Henrietta 5.o. |
III. | |
Farkas Kitti 5.o. |
III. | |
Molnár Szabina 5.o. |
IV. |
A Föld napja megyei rajzverseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kasza Henrietta 5.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Z. Szalai Pál megyei rajzverseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 5.o. |
III. |
Dienes Jánosné |
Körzeti természetismereti vetélkedő - Nyírtass
Csapatverseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 5.o. Kasza Henrietta 5.o. Novák Béla 5.o. |
I. |
Dienes Jánosné- Tervey Istvánné |
Föld Napja Megyei Természet- Környezetvédelmi Földrajz verseny - Kisvárda
Csapattagok: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 5.o. |
|
Tervey Istvánné - Dienes Jánosné |
Tóth Béla 6.o. |
V. | |
Vasa Péter 7.o. |
||
Tóth Beatrix.8.o. |
Föld Napja megyei Rajzverseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Berki Szilvia 6.o. |
II. |
Krivanics ildikó |
Krivanics Ildikó 4.o. |
III. |
Űrrepülés rajzverseny - Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Attila |
I. |
Kaczur Éva |
Kaczur Judit 5.o. |
I. | Dienes Jánosné |
Molnár Szabina 5.o. |
II. | Dienes Jánosné |
Kasza Henrietta 5.o. |
III. | Dienes Jánosné |
Lengyel Milán 6.o. |
III. | Krivanics ildikó |
"Nagy Sportágválasztó" Országos Esszéíró Pályázat - Budapest
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Ádám 7.o. |
III. |
Pálné Szabó Ilona |
Vers- és prózamondó verseny - Rétközberencs
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona |
Körzeti matematikaverseny - Fényeslitke
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Kapin Miklós 5.o. |
VI. |
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - regionális döntő- Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. (bejutott az országos döntőbe) |
I. |
Dudás Béláné- Dienes János |
Kapin Miklós 5.o. |
IV. |
|
Kótka Judit 8.o. |
VII. |
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny országos döntő - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
III. |
Dudás Béláné - Dienes János |
RUT-IN-FO megyei informatikaverseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Ádám 7.o. |
I |
Dudás Béláné- Pál Béla |
Kaczur Máté 6.o. |
III. | Pál Béla |
Nagy Gábor 8.o. |
III. | Pál Béla |
Takács Róbert 7.o. |
VI. | Dudás Béláné |
A versenyen szépen szerepeltek még: Gulyás Gergő 8.o. Szemán Richárd 7.o.
Dienes Pál megyei matematikaverseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
IV. |
Dudás Béláné |
Kapin Miklós 5.o. |
középmezőny |
Térségi matematikaverseny - Petneháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
II |
Dudás Béláné |
Matyi Máté |
III. | Szabó Imre |
Gulyás Gergő 8.o. |
II. | Szabó Imre |
Krivanics Ildikó 4.o. |
VI. | Novák Tímea |
Vida Ádám |
VI. | Krivanics Ildikó |
Mészáros Csilla Laura 5.o. |
VI. | Dudás Béláné |
A versenyen szépen szerepeltek még: László Lili 3.o. Mizsák Ramóna 7.o. Tóth András 8.o.
Ki tud többet a Fesziszről? - Nyírkarász
Csapatverseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. Kapin Miklós 5.o. Tóth Béla 6.o. |
II. |
Dudás Béláné - Novák Beáta |
"Kis matematikusok"körzeti verseny - Komoró
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
László Lili 3.o. |
V. |
Krivanics Ildikó |
Népdaléneklő verseny - Tuzsér
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
III. |
Krivanics Ildikó |
Szivárvány megyei népdaléneklő verseny - Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
Különdíj |
Krivanics Ildikó |
Lukács Kitti 3.o. |
II. |
Kaán Károly megyei természetismereti verseny - Nagyecsed
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Novák Béla 5.o. |
II. |
Tervey Istvánné |
Kaczur Judit 5.o. |
IV. |
Katasztrófavédelmi rajzpályázat díjazottjai:
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 5.o. |
Dienes Jánosné |
|
Farkas Kitti 5.o. |
||
Molnár Szabina 5.o. |
Kommunikációs vetélkedő - Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 5.o. |
III. |
Pálné Szabó Ilona-Pál Béla |
Mészáros Csilla Laura 5.o. |
||
Novák Béla 5.o. |
||
Pálné Szabó Ilona |
Angol verseny - Petneháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
I. |
Lázár Eszter |
Angol verseny - Tiszakanyár
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
II. |
Lázár Eszter |
Pál Ádám 7.o. |
II. | Kótka Tiborné |
Molnár Erika 7.o. |
III. | Kótka Tiborné |
Tóth Béla 6.o. |
IV. | Lázár Eszter |
Nagy Gábor 8.o. |
IV. | Lázár Eszter |
Ez kész! Pénz! Országos videópályázat
Az alsós és felsős magyar szakkör valamint a média szakkör diákjai a díjazottak között voltak, értékes tárgyjutalomban részesültek.
A szakkörösök: Krivanics Ildikó, Pál Eszter Noémi, László Orsolya, Rácz Andrea, Sztankula Bianka, Turik Barbara, Vaskó Barbara (4. osztályos tanulók).
Molnár Szabina, Mészáros Csilla Laura, Kaczur judit, Kasza Henrietta, Fecsku Ildikó, Novák Béla, Papp Ákos, Kapin Miklós (5. osztályos tanulók)
Papp Anita, Kovics Evelin, Sipos Enikő, Riegel János, Kiss Gréta, Molnár Fanni, Kaczur Máté, Riba László, Tóth Béla, Kasza Ferenc (6. osztályos tanulók).
Felkészítők: Novák Beáta, Pálné Szabó Ilona, Pál Béla
Prózamondó verseny - Rétközberencs
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona |
Megyei versmondó verseny, Zrinyi Ilona Gimnázium - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 5.o. |
VII. |
Pálné Szabó Ilona |
Hangos olvasás körzeti verseny és megyei forduló - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi |
I. |
Novák Tímea |
Mesemondó verseny - Tuzsér
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Vaskó Barbara 4.o. |
III. |
Novák Tímea |
Oláh Krisztina 2.o. |
III. | Oroszné Török Zsuzsa |
Megyei mesemondó verseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Iványi kinga 4.o. |
II. |
Novák Tímea |
Körzeti tollbamondás verseny - Nyírtass
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Krivanics Ildikó 4.o. |
megyei döntősök |
Novák Tímea |
Pál Eszter Noémi 4.o. |
Megyei tollbamondás verseny - Nyírbátor
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 4.o |
IV. | Novák Tímea |
.Krivanics Ildikó 4.o. |
VII. |
Helyesírási verseny - Gyulaháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Vida Ádám 3.o |
II. | Juhászné Molnár Beáta |
.László Lili 3.o. |
III. |
Tanulóink a 2009/2010-es tanévben -a sport versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:
Futsal Diákolimpia Kiskörzeti Döntő IV. k.cs. - Gyulaháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. fiú csapata |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Csaholczi Bence, Nagy Gábor, Kovics József, Liptai István, Tóth Tibor, Pál Ádám, Kozma Ádám, Papp István
Diákolimpia - Labdarúgás - Kiskörzeti Döntő - Kisvárda
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
I. k.cs. |
IV. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Matyi Zoltán, Nagy Jáger Dominik, Csaholczi Ákos, Liptai Klaudia, Molnár Máté, Laczai Natália, Molnár Márk, Tóth Renáta
Mikulás Kupa Selejtező- Gyulaháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Fiú csapat |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Papp István, Dudás Zoltán, Ujj Krisztián, Kovács Levente, Liptai András, Paszternák Patrik, Kiss Csaba, Elek Ádám, Csaholczi Roland, Nagy Jáger Dávid
Mikulás Kupa Döntő - Gyulaháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
fiú csapat |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Papp István, Dudás Zoltán, Ujj Krisztián, Kovács Levente, Liptai András, Paszternák Patrik, Kiss Csaba, Elek Ádám, Csaholczi Roland, Nagy Jáger Dávid
Gólkirály: Csaholczi Roland
Lábtenisz Megyei Döntő - Nyírtass
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs.fiú csapata |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Tóth Tibor, Nagy Gábor
Tokaj - Rakamaz diáknap:
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Lengőteke: Mizsák Ramóna. |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Lábtenisz III k.cs. Újj Krisztián Liptai andrás IV. k.cs. Nagy Gábor Tóth Tibor |
I. I. II. II. |
|
Labdarúgás Lányok IV. k.cs. |
I. |
Csapattagok: Dajka Anett, Dávid Gabriella, Kasza Blanka, Tóth Mária, Gulyás Eszter, Sipos Enikő, Vass vivien, Tóth Szilvia
Mezei futóverseny- Petneháza (őszi forduló)
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
III. kcs. leány csapata 2000m |
III |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
IV. k.cs. leány csapata 2500m Tóth Beatrix |
I. |
Csapattagok: Sipos Enikő, Kiss Gréta, Papp Anita, Molnár Szabina, Berki Szilvia, Kapin Margit
Játékos sportverseny Városkörzeti döntő - Kisvárda
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
II. k.cs. |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Csaholczi Ákos, Matyi Zoltán, Liptai Klaudia, Laczai Natália, Tóth Gréta, Elek Krisztina, Király Lili,
Vaskó Dániel, Vida Ádám, Kaczur Gábor, Nagy Jáger Dávid, Márta Gergő, Sápi Gábor,
Tóth Renáta, Mészáros Csilla Laura, Fecsku Ildikó
Szellemi Diákolimpia Megyei Döntő - Nyíregyháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Csapattagok: Pál Ádám, Nagy Gábor, Tóth Béla, Dudás Zoltán |
II. |
Dudás Szilvia |
Farsang kupa - Gyulaháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
II. kcs. |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Gulyás Gábor, Elek Ádám, Márta Gergő, Kaczur Gábor, Liptai Richárd, Nagy Jáger Dávid
Matyi Zoltán, Farkas Ákos,
Szellemi Diákolimpia Országos Elődöntő - Nyíregyháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Csapattagok: Pál Ádám, Nagy Gábor, Tóth Béla, Dudás Zoltán |
V. |
Dudás Szilvia |
Labdarúgás Diákolimpia Kiskörzeti Döntő- Kisvárda
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Takács Martin, Kovics József, Nagy Gábor, Liptai András, Kapin Attila, Méhész gergő, Ujj Krisztián,
Csaholczi Bence, Kozma Ádám, Paszternák Patrik, kiss Csaba, Kovács Levente, Tóth Tibor,
Liptai István, Dudás Zoltán
Mezei Futóverseny (tavaszi forduló)- Petneháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. leány 2500m Tóth Beatrix |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Leány III. kcs. 2000m |
III. |
Csapattagok: Kaczur Judit, Lakatos Gabriella, Molnár Szabina, Berki Szilvia, Papp Anita, Kiss Gréta,
Kapin Margit, Vass Vivien, Sipos Enikő
Buda Imre Emlék Kupa- Laskod
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
III. kcs. fiú csapata |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
IV. k.cs. fiú csapata |
I. |
Csapattagok (III. k.cs.): Molnár András, Dudás Zoltán, Paszternák Patrik, Liptai András, Kiss Csaba, Csaholczi Roland, Kovács Levente, Nagy Jáger Attila, Ujj Krisztián
Csapattagok (IV. k.cs.): Takács Martin, Nagy Gábor, Tóth Tibor, Papp István, Kovics József, Liptai István, Pál Ádám
Mezei futóverseny Megyei Döntő- Nyíregyháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. kcs. leány csapata 2500m Tóth Beatrix |
V. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
III. k.cs. leány csapata |
V. |
Csapattagok: Kaczur Judit, Lakatos Gabriella, Molnár Szabina, Berki Szilvia, Papp Anita, Kiss Gréta,
Kapin Margit, Vass Vivien, Sipos Enikő, Somodi Alexandra
Labdarúgás Diákolimpia Kiskörzeti Döntő-
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
II. kcs. fiú csapata |
I |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Gulyás Gábor, Kaczur Gábor, Elek Ádám, Liptai Richárd, Nagy jáger Dávid, Juhász Marcell,
Farkas Ákos, Somodi Tibor, Farkas Kitti, Jakab Krisztofer
Atlétikaverseny Váci Hét- Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
III. kcs. fiú 600m liptai András |
III. |
Dudás Szilvia
Laskai Mihály |
IV. kcs. leány 100m Kótka Judit Mizsák Ramóna |
I |
|
IV. k.cs. leány 800m Tóth Beatrix |
I. |
Labdarúgás Diákolimpia Városkörzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. kcs. leány |
II. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Molnár Szabina, Berki Szilvia, Kasza Blanka, Dajka Anett, Tóth Mária, Fecsku Ildikó, Farkas Kitti,
Vass Vivien, Sipos Enikő, Kapin Margit, Kiss Gréta
Labdarúgás Diákolimpia Kiskörzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
III. kcs. fiú |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok (III. k.cs.): Molnár András, Dudás Zoltán, Paszternák Patrik, Liptai András, Kiss Csaba, Csaholczi Roland, Kovács Levente, Nagy Jáger Attila, Ujj Krisztián
Atlétika Városkörzeti döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
leánycsapat |
II. |
Dudás Szilvia
Laskai Mihály |
fiúcsapat |
V. |
Csapattagok:
Leányok: Mészáros Laura, Fecsku Ildikó, Tóth Renáta, Kala Klaudia, Vaskó Barbara
Fiúk: Kaczur Gábor, Elek Ádám, Vida Ádám, Liptai Richárd, Nagy Jáger Dávid
Egyéni verseny: Mészáros Laura I. hely
Nagy Jáger Dávid II. hely
Labdarúgás Diákolimpia Városkörzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
fiú-leány csapat |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok : Gulyás Miklós, Matyi Zoltán, Elek Ádám, Somodi Tibor, Farkas Ákos, Juhász Marcell,
Farkas Kitti, Jakab Krisztofer, Nagy Jáger Dávid, Kaczur Gábor
Atlétika Városkörzeti döntő III. k.cs.- Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
leánycsapat |
II. |
Dudás Szilvia
Laskai Mihály |
fiúcsapat |
VII. |
Csapattagok:
Leányok: Molnár Szabina, Somodi Alexandra, Vass Vivien, Papp Anita, Berki Szilvia, Sipos Enikő, Kiss Gréta
Fiúk: Vasa Péter Csaholczi Roland, Kasza Ferenc, Kiss Csaba, Liptai András, Papp István
I k.cs. Labdarúgó Diákolimpia Városkörzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
fiú-leány csapat |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok : Csaholczi Ákos, Matyi Zoltán, Nagy Jáger Dominik, Tóth Renáta, Király Lili, Horvth Patrícia,
Molnár Márk, Kaczur Attila, Szoták Dániel, Riegel Tamás, Bíró Szabolcs, Sztankula Dominik, Krivanics Attila
II k.cs. Labdarúgó Diákolimpia Megyei Döntő - Nyírbátor
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
fiú-leány csapat csoport eredmény |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály
|
végeredmény |
III. |
Csapattagok : Gulyás Gábor, Elek Ádám, Juhász Marcell, Somodi Tibor, Nagy Jáger Dávid,
Farkas Ákos, Farkas Kitti, Matyi Zoltán, Jakab Krisztofer, Kaczur Gábor
Atlétika IV. k.cs. Városkörzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
leány csapat |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok : Tóth Beatrix, Kótka Judit, Dajka Anett, Mizsák Ramóna, Tóth Mária
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
fiú csapat |
VIII. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok : Kovics József, Kaczur Mihály, Sipos Dávid, Liptai István, Nagy Gábor, Kapin Attila, Bíró Zoltán, Rácz Péter
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Tóth Beatrix |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Kótka Judit |
III. |
Atlétika Megyei Döntő - Nyíregyháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Tóth Beatrix 500m-es futás |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Atlétika Megyei Döntő IV. k.cs. - Nyíregyháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
leány csapat |
XII. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok : Tóth Beatrix, Dajka Anett, Mizsák Ramóna, Kasza Blanka, Kótka Judit,
XIV. Tótúra - biciklitúra- Szabolcsveresmart
Kaczur Mihály 10. , Takács Martin, Kovics József, Szoták István, Sipos Dávid, Csaholczi Bence
Tanulóink a 2008/2009-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:
Játékos nyelvi - kommunikációs verseny - Gyulaháza-Nyírtass:
Csapattagok: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Ádám 6.o. |
II. |
Pálné Szabó Ilona Novák Beáta |
Tóth Béla 5.o. |
||
Molnár Erika 6.o. |
Édes Anyanyelvünk - Gyulaháza-Nyírtass:
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Eszter Noémi 3.o. |
IV. |
Kaczur Éva |
Dudás Zoltán 4.o. |
II. | Nagy Jánosné |
Mórics Zsigmond életrajzi vetélkedő- Pátroha:
Csapattagok: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Mizsák Szabina 8.o. |
III. |
Pálné Szabó Ilona |
László Enikő 8.o. |
||
Iványi Judit 8.o. |
||
Doros Anita 8.o. |
Komplex természettudományi verseny- Pátroha:
Csapattagok: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Doros Anita 8.o. |
II. |
Tervey Istvánné, Dienes Jánosné |
László Enikő 8.o. |
||
Lakatos Dániel |
Versmondó verseny: Móricz Zsigmond Kulturális Egyesület - Zrínyi Ilona Gimnázium -Nyíregyháza:
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Iványi Judit 8.o. |
IV. |
Pálné Szabó Ilona |
Mizsák Szabina 8.o. |
IV. |
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny regionális döntő- Nyíregyháza (2009.03.17.)
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 4.o. |
I. |
Dudás Béláné - Dienes János |
Kótka Judit 7.o. |
IV. |
Dudás Béláné - Dienes János |
Dudás Zoltán 4.o. bejutott az országos döntőbe.
"INTERPRET" körzeti Angol nyelvi verseny - Fényeslitke
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Ádám 6.o. |
IV. |
Kótka Tiborné |
Prózamondó verseny - Pátroha
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Laczai Ádám 5.o. |
III. |
Pálné Szabó Ilona |
Földrajz verseny - Nyírbátor:
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Mató Henrietta 7.o. |
I. |
Dienes Jánosné |
Szemán Richárd 6.o. |
IV. |
Arany János életrajzi vetélkedő - Eperjeske
Csapattagok: |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kiss Hajnalka 8.o. |
I. |
Pálné Szabó Ilona Sztankuláné Lakatos Anikó |
Iványi Judit 8.o. |
||
Doros Anita 8.o. |
||
Benkő Anita 7.o. |
Angol nyelvi verseny (szóbeli döntő)- Tiszakanyár (2009.)
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Ádám 6.o. |
I. |
Kótka Tiborné |
Molnár Erika 6.o.. |
II. |
Verses mesemondó verseny - Pátroha
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Nyestre Nikolett 4. o. |
I. |
Kapin Gáborné |
Pál Eszter Noémi 3. o. |
III. | Kaczur Éva |
Észforgató megyei matematikaverseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 4.o. |
VI. |
Nagy Jánosné |
Sztankula Bianka 3.o . |
16. | Kaczur Éva |
Kapin Miklós 4.o. |
Kapin Gáborné |
Váci -hét versenyei - Nyírkarász
Akarsz-e játszani? nyelvi-kommunikációs vetélkedő
Csapatverseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Váci Mihály Ált. Isk. "Százszorszép" csapata: Kaczur Judit 4.a, Pál Eszter Noémi 3.a, Novák Béla 4.b |
I. |
Nagy Jánosné - Kapin Gáborné - Kaczur Éva |
Ki tud többet a "feszisz"-ről?
Csapatverseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Váci Mihály Ált. Isk. csapata: Pál Ádám 6.o Kótka Judit 7.o. Deák Barbara 6.o.Tóth Béla 5.o. Mató Henrietta 7.o Kiss Hajnalka 8.o , |
I. |
Dudás Béláné- Pál Béla- Tervey Istvánné - Novák Beáta |
Matematikaverseny
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Tóth Béla 5.o. |
II. |
Dudás Béláné |
Virág Viktória 6 .o. |
IV. | |
Gulyás Gergő 7. o. |
II. | Szabó Imre |
Harcsik Hajnalka 8. o. |
II. |
A versenyen jól szerepeltek: Molnár Fanni 5.o. Riegel János László 5.o. Paszternák Patrik 5.o. Kiss Gréta 5.o. Laczai Ádám 5.o. Kraskó Dorottya 6.o.Tóth András 6.o.
Jedlik Ányos Országos Fizika verseny országos döntő - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 4.o. |
II. |
Dudás Béláné - Dienes János |
RUT-IN-FO megyei informatikaverseny (2007.04.24.)
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Pál Ádám 6.o. |
II. |
Dudás Béláné - Pál Béla |
Nagy Gábor 7.o. |
III. | Pál Béla |
Gulyás Gergő 7.o. |
VIII. | Pál Béla |
Takács Róbert 6. o. |
XII. | Dudás Béláné |
Heüsz Dávid 8.o. |
IX. |
Dudás Béláné |
Z. Szalai Pál rajzverseny - Ajak
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Riegel János 5.o. |
I. |
Krivanics Ildikó |
Tóth Fruzsina 7.o. |
III. | Krivanics Ildikó |
Tóth Brigitta 6.o. |
IV. | Dienes Jánosné |
A Föld napja alkalmából meghirdetett rajzverseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Tóth Fruzsina 7.o. |
II. |
Krivanics Ildikó |
Nyelvtan és helyesíró verseny - Döge
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Vida Ádám 2.o. |
II. |
Juhászné Molnár Beáta |
Dudás Zoltán 4. b |
II. | Nagy Jánosné |
Komplex tantárgyi verseny - Nyírtass
Csapatverseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Mészáros Csilla Laura 4.b Dudás Zoltán 4.b. Novák Béla 4.b |
II. |
Nagy Jánosné |
Környezetismeret megyei verseny - Kisvárda
Csapatverseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kaczur Judit 4.a Mészáros Csilla Laura 4.b Kapin Miklós 4. a Novák Béla 4.b |
I. |
Nagy Jánosné |
Természet- környezetvédelmi verseny - Nyírtass
Csapatverseny |
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Molnár Fanni 5.b Kaczur Máté 5.b Tóth Béla 5.b |
I. |
Tervey Istvánné |
Térségi matematika verseny - Petneháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Dudás Zoltán 4.b |
I. |
Nagy Jánosné |
Mizsák Ramóna 6.b |
III. | Dudás Béláné |
Virág Viktória 6.b |
IV. | Dudás Béláné |
Kapin Miklós 4. a |
VI. | Kapin Gáborné |
Tóth Béla 5.b |
VI. | Dudás Béláné |
A versenyen jól szerepeltek: Matyi Máté 5.o. Ballók Ádám 5.o. Ujj Gergő 5.o. Molnár Fanni 5.o. Kiss Gréta 5.o. Kovács levente 5.o. ( Tanáruk: Dudás Béláné)
Népmesemondó verseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kraskó Dorottya 6.a |
III. |
Novák Beáta |
Népmesemondó verseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kraskó Dorottya 6.o. |
III. |
Novák Beáta |
"Kis történész - kutató" megyei verseny - Nyíregyháza
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Kótka Judit 7.o. |
IV. |
Mészáros Lászlóné |
Tóth Béla 5.o. |
IX. | Mészáros Lászlóné |
Teichmann Vilmos rajzverseny - Kisvárda
|
Helyezés |
Felkészítő tanár |
Tóth Fruzsina 7.o. |
I. |
Krivanics Ildikó |
Tanulóink a 2008/2009-es tanévben -a sport versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:
Labdarúgás - Tokaj - Rakamaz:
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. fiú csapata |
I. |
Laskai Mihály |
Csapattagok: Sztankula Bence, Csordás Bence, Kulin Sándor, Haklik Attila, Ujj Gergő, Király János, Kocserha Gábor, Novák Miklós
Lengőteke:
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Liptai István |
II. |
Laskai Mihály |
Mezei futóverseny - Petneháza:
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
III. k.cs. leány csapata |
III. |
Dudás Szilvia |
Csapattagok: Sipos Enikő, Kiss Gréta, Papp Anita, Berki Szilvia, Tóth Brigitta, Vass Vivien, Mizsák Ramóna
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. leány csapata |
III. |
Dudás Szilvia |
Csapattagok: Tóth Beatrix, Kovács Barbara, Tóth Nikoletta, Vass Zsuzsanna, Mizsák Szabina, Nagy-Jáger Zsuzsanna
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. fiú csapata |
III. |
Laskai Mihály |
Csapattagok: Kulin Sándor, Sztankula Bence, Király János, Mató Ferenc, Juha Béla, Haklik Attila, Kocserha Gábor
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Kulin Sándor |
III. |
Laskai Mihály |
Tóth Beatrix |
III. |
Dudás Szilvia |
Mikulás - kupa - Gyulaháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Csapatverseny |
III. |
Laskai Mihály |
Csapattagok: Tóth Tibor, Ujj Krisztián, Papp István, Pál Ádám, Nagy Gábor, Kozma Ádám, Paszternák Patrik, Mészáros László,
Csaholczi Roland, Liptai András, Riba László, Méhész Gergő
MTTSz Játékos Sportvetélkedője - Budapest
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Csapatverseny |
I. |
Laskai Mihály Dudás Szilvia |
Csapattagok: Kulin Sándor, Sztankula Bence, Király János, Kocserha Gábor, Bálint Lívia, Papp Dalma, Dajka Anett, Tóth Mária
Játékos Sportverseny városkörzeti döntő - Kisvárda
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Csapatverseny |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Elek Ádám, Farkas Ákos, Fecsku Ildikó, Kaczur Judit, Kapin Krisztián, Király Lili, Lakatos Gabriella
Liptai András, Márta Balázs, Márta Gergő, Mészáros Csilla Laura, Molnár Szabina, Nagy-Jáger Dávid, Sápi Gábor, Tóth Renáta, Ujj Krisztián
Játékos Sportverseny megyei döntő - Tiszavasvári
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Csapatverseny |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Elek Ádám, Farkas Ákos, Fecsku Ildikó, Kaczur Judit, Kapin Krisztián, Király Lili, Lakatos Gabriella
Liptai András, Márta Balázs, Márta Gergő, Mészáros Csilla Laura, Molnár Szabina, Nagy-Jáger Dávid, Sápi Gábor, Tóth Renáta, Ujj Krisztián
Dr. Mező Imre Szellemi Diákolimpia megyei döntő - Nyíregyháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Csapatverseny |
II. |
Dudás Szilvia |
Csapattagok: Sztankula Bence, Elek Róbert, Csordás Bence, Haklik Attila
Buda Imre Emlék Kupa - Laskod
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. fiú csapata |
I. |
Laskai Mihály |
Csapattagok: Hakilik Attila, Sztankula Bence, Novák Miklós, Kulin Sándor, Kocserha Gábor, Csordás Bence
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
III. k.cs. fiú csapata |
II. |
Laskai Mihály |
Csapattagok: Paszternák Patrik, Ujj Krisztián, Pál Ádám, Liptai István, Liptai András, Méhész Gergő, Csaholczi Roland
Mezei Futóverseny - Petnaháza
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. fiú csapata |
III. |
Laskai Mihály |
IV. k.cs. leány csapata |
III. |
Dudás Szilvia |
Csapattagok: Kovics József, Takács Martin, Csaholczi Bence, Bíró Zoltán, Kaczur Mihály, Haklik Attila, Szatnkula Bence, Kulin Sándor
Csapattagok: Tóth Nikolett, Tóth Beáta, Kovács Barbara, Mizsák Szabina, Éles Adrienn
Egyéni:
Tóth Beáta I. hely
Kulin Sándor I hely
Labdarúgás Kis-körzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. fiú csapata |
I. |
Laskai Mihály |
Csapattagok: Haklik Attila, Dobronyi Benjamin, Ujj Gergő, Nagy Gábor, Novák Miklós, Tóth Tibor, Sztankula Bence, Csordás Bence, Kozma Ádám,
Kulin Sándor, Kocserha Gábor, Liptai István, Kovics József, Takács Martin
Labdarúgás Városkörzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. fiú csapata |
I. |
Laskai Mihály |
Csapattagok: Haklik Attila, Dobronyi Benjamin, Ujj Gergő, Nagy Gábor, Novák Miklós, Tóth Tibor, Sztankula Bence, Csordás Bence, Kozma Ádám,
Kulin Sándor, Kocserha Gábor, Liptai István, Kovics József, Takács Martin, Király János
Labdarúgós Diákolimpia megyei döntő
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
IV. k.cs. fiú csapata |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Laczai Ádám, Liptai András, Márta Balázs, Ujj Krisztián, Nagy-Jáger Dávid, Elek Ádám, Dudás Zoltán, Farkas Ákos, Tóth Róbert, Kiss Csaba
Atlétika Városkörzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
fiúk |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
leányok |
I. |
Csapattagok: Liptai András, Kiss Csaba, Kaczur Gábor, Dudás Zoltán, Tóth Róbert, Molnár András
Csapattagok: Farkas kitti, Mészáros Laura, Fecsku Ildikó, Molnár Szabina, Kaczur Judit, Lakatos Gabriella
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Mészáros Laura |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Kiss Csaba |
II. |
|
Liptai András |
III. |
Városkörzeti Döntő - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
fiúk csapata |
I. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Csapattagok: Laczai Ádám, Liptai András, Márta Balázs, Ujj Krisztián, Nagy-Jáger Dávid, Elek Ádám, Dudás Zoltán, Farkas Ákos, Tóth Róbert, Kiss Csaba
Váci -hét Atlétika verseny - Nyírkarász
Helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Kótka Judit 7. o. 60 m |
III. |
Dudás Szilvia Laskai Mihály |
Tóth Tibor 7. o. 60 m |
III. |
|
Kulin Sándor 8. o. |
II. |